Puzzles for kids

Puzzles for kids 1.0.0

Kids’ Jigsaw Puzzles - puzzle dla dzieci za darmo. Najlepsze gry dla dzieci w każdym wieku.

Kids’ Jigsaw Puzzles - puzzle dla dzieci za darmo. Najlepsze gry dla dzieci w każdym wieku.

Puzzle dla dzieci

✨ 83 układanek, w tym 10 z nich jest za darmo

✨ Kategorie i układanki dla dzieci: zwierzęta, bajkowy świat, puzzle dla chłopców, puzzle dla dziewczynek, puzzle dla dzieci, dinozaury, księżniczki, farma, wakacje

✨ Układanki tematyczne: puzzle dla dziewczynek, puzzle dla chłopców oraz puzzle dla najmłodszych dzieci

✨ Różne poziomy trudności: od 6 do 49 elementów (klocki)

✨ Blokada przez przypadkowymi zakupami

✨ Darmowa wersja zawiera 10 pięknych układanek, możesz odblokować pozostałe dokonując zakupu w aplikacji.

Puzzle dla dzieci w każdym wieku

Dziecko może samo zdecydować i ilu elementów składa się układanka, małe dzieci mogą się bawić układając obrazki z 6 elementów (klocki).

Puzzle to gra edukacyjna, która bawi i uczy Twoje dziecko, dlatego tak doceniamy gry kreatywne i gry dla dzieci.

Naszym celem było stworzenie gry dla dzieci, która pozwoli dziecku poznać układanki, zagadki, wspaniały świat bajek i kolorów, a przy tym świetnie się bawić.

Przygotowaliśmy osobne kategorie układanki dla dziewczynek z obrazkami: księżniczki, zwierzęta, barbie, wakacje, konie, zoo, przygoda. Gry dla chłopców to obrazki takie jak: rycerz, zamek, zoo, samochody, zwierzęta, farma, dinozaury, auta, dzungla.

Wiemy jak ważny jest prawidłowy rozwój dziecka. Chcemy oddać w ręce Twojego dziecka najlepsze puzzle dla dzieci za darmo, tak aby Twoje dziecko mogło się uczyć, bawić i rozwijać zdolności motoryczne. Kids’ Jigsaw Puzzles dla małych dzieci to wspaniała układanka, zabawa i nauka na długie godziny.

Jigsaw Puzzle dla dzieci to wspaniałe gry dla dziewczynek i chłopców, maluchów w każdym wieku. Nie ma znaczenia czy uczycie się z dzieckiem w domu, czy Twoje dziecko jest w wieku przedszkolnym, szkolnym, czy nieco starsze. Udało nam się stworzyć najlepsze puzzle dla dzieci. Dzięki różnym poziomom trudności nasze gry dla dzieci, to najlepsze puzzle dla najmłodszych i starszych dzieci.

Zastanów się co było Twoją najepszą dziecięcą zabawą? Na pewno układanki były na tej liście!

Puzzles for kids

Download

Puzzles for kids 1.0.0